Vodafone M-M / Mutlu Çetin

M-M Mutlu Telekomünikasyon Türkiyeyi ve Türk halkını tanıyan sektöründe lider Vodafone’ un bayisi olarak misyonumuz; iletişimdeki kaliteyi arttırmaktır. Sık sık yeni ürünlerle ve kampanyalarıyla iletişimde konforu sağlayan Vodafone bölgemizde, Ordu ilinin Merkez ilçesinde en çok talep edilen bayi olmamızı sağlamıştır.

M-M Mutlu Telekomünikasyon olarak odak noktamız siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri size geciktirmeden sunmaktır. Hizmet verdiğimiz sektörün rekabet dolu bir Pazar olduğunun bilincindeyiz. İşte bizler de sizleri yeni bir kampanyaya kadar değil daimi müşterilerimiz yapmayı hedeflemekteyiz.

Ordu ilinin Merkez ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan M-M Mutlu Telekomünikasyon güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizleri de Vodafone Cep Merkezimiz M-M Mutlu Telekomünikasyon bekliyoruz.Ordu ilinin Merkez ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan M-M güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Sizleri de M-M Cep Merkezimize bekliyoruz.